WWE Mayhem HİLELİ MOD APK v İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

WWE Mayhem HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


WWE Mayhem

Resimler:

Oyun size yeni ve heyecan verici bir savaş deneyimi yaşatacak. Oyuncular kendileri uygun karakterleri seçer ve yarışmaya katılırlar. Kazanmak için oyuncular doğru becerileri ve taktikleri dikkatlice geliştirmelidir. WWE Mayhem’de rakiplerinizi yenmeniz, değerli unvanlar kazanmanız ve en kaslı boksör olmanız gerekiyor.

SAVAŞA KATILMAK İÇİN TÜM BECERİLERLE HAZIRLANIN

Oyunda özgürce seçebileceğiniz birçok farklı karakter var. Bir karakter seçtikten sonra, oyuncu onu doğru aksesuarlar ve dövüş becerileri ile donatmalıdır. Oyuncularınızı daha güçlü ve daha güçlü hale getirmek için antrenman yapmalı ve çalışmalısınız. Düşmanı yenmek için boksörünüzün dikkatli bakıma ve uygun eğitime ihtiyacı var.

GÜÇLÜ VE DENEYİMLİ BİR EKİP KUR

Oyuncular diğer birçok yetenekli boksörü arayabilir ve işe alabilir ve ardından herkesi korkutan güçlü bir ordu kurabilir. Hem koç hem de takım liderisiniz. Oyuncular antrenman yapmalı, boksörler düzgün antrenman yapmalı ve onları akıllıca yönetmelidir. Bu şekilde büyük ödüller kazanmak için daha fazla bonus alabilirsiniz.

OYUNDAKİ BAŞKA BİRÇOK GÜÇLÜ SAVAŞÇI İLE İŞBİRLİĞİ

WWE Mayhem oyununda güçlü bir ordu kurmanın yanı sıra diğer birçok güçlü boksörle birlikte çalışabilirsiniz. Birlikte, karşılıklı yarar için en uygun stratejileri ve işbirliği planlarını geliştirirsiniz. Bu size savaşlarda daha fazla avantaj sağlar. Oyun ayrıca dövüşçülere rakipleri yenmeyi ve yenmeyi kolaylaştırmak için daha benzersiz yetenekler de veriyor.

SİZE BİRÇOK ZOR TAVSİYE VERİR

WWE Mayhem’de oyuncular çeşitli görevleri kazanmalı ve tamamlamalıdır. Her görevin farklı bir zorluk seviyesi var ve birçok zorluk sizi bekliyor. Oyun tarafından belirlenen benzersiz görevleri tamamlamalı ve büyük ödüller kazanmalısınız. Oyuncular, hareketlerini hızlı bir şekilde koordine edebilmeli ve düşmanı yenmek için stratejileri akıllıca kullanabilmelidir.

ARKADAŞLARINIZLA OYNAYIN VE ONLARI SAHA OYUNLARINA TAVSİYE EDİN

Oyuncular, oyundaki herkesle gruplar oluşturabilir ve ittifaklar kurabilir. Oradan dev ittifaklar kurun ve savaşta birbirinize yardım edin. Oyuncular ayrıca birçok zorluk içeren çekici bir oyun modu versiyonunda arkadaşlarıyla rekabet edebilirler. WWE Mayhem, oyuncuların beğeneceği ve keyif alacağı birçok yenilikçi ve heyecan verici özellik sunuyor.

EĞLENİN VE EĞLENCE İÇİN YAŞAM ALANININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyunun birçok farklı ve benzersiz oyun modu var ve oyuncular bunları tek tek deneyimleyecek ve bu görevleri tamamlayarak ödüller alacaklar. Bu oyunun oynanışı da basit, sadece birkaç düzgün işlem. Kullanıcı arayüzü güzel tasarlanmış ve oyuncuların gözüne çekici geliyor. Bu oyundaki ses de canlıdır, bu da oyunlara heyecan ve heyecan katar.

Özellikler:

* Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı karakterleri tanıtın ve onları daha hızlı hareket etmek ve kazanmak için tüm beceriler ve savaş taktikleriyle donatın.
* Her savaşta bonuslar ve avantajlar için birlikte öğrenmek ve savaşmak için güçlü bir ordu kurun ve oyun

Advertisement
daki diğer şampiyonlarla birleşin.
* Bir dizi farklı zorlu görev, oyuncunun savaşma ve tamamlandıktan sonra prestijli unvanlar kazanma becerisine meydan okuyacaktır.
* Savaşta arkadaşlarınıza katılın ve ilginç benzersiz görevlerle onlara meydan okuyun, güçlü ittifaklar kurun ve savaşlara hükmedin.
* Eğlenceli ve canlı bir eğlence bölgesi oluşturmak için oyunculara heyecan verici ve dramatik savaşlarda birçok heyecan verici ve heyecan verici deneyim sunar.

WWE Mayhem MOD Özellikleri

* sınırsız para
* Yan baypas önleyin

WWE Mayhem nasıl kurulur ve güncellenir

Hem orijinal sürümü hem de MOD sürümünü ifade eder:

3. Adım: APK dosyasını yükleyin

4. Adım. Oyunu açın ve keyfini çıkarın

Not. Oyunu siyah ekranda açarsanız OBB açma adımını doğru yapmamışsınız demektir.

Güncelle

Yeni sürümü indirin ve eski sürüme kurun (yukarıdaki Kuruluma bakın).

 


WWE Mayhem HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

WWE Mayhem HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün