Truck Simulator USA Evolution HİLELİ MOD APK v 4.0.9 İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

Truck Simulator USA Evolution HİLELİ MOD APK v 4.0.9 İNDİR

Google ADS
Advertisement


Truck Simulator USA Evolution

Resimler:

Truck Simulator USA Evolution (Para / Altın) – birden fazla şehirde seyahat etmesi gereken gerçek bir kamyon şoförü olabileceğiniz bir simülatör. Toplanan parayla kendi sermayenizi yükseltebilir ve bununla yeni kamyonlar satın alabilirsiniz. Parasını ödediğiniz malları taşımak için işe alındınız. Truck Simulator USA modunun sezgisel kontrollerine ve sizi kendine getirecek güzel gerçekçi grafiklere bayılacaksınız.

Advertisement

İLGİNÇ GÜNCELLEME

Güncellenen sürüm yeni bir araba modeli sunuyor – ELEKTRİKLİ kamyon. Bu, uzun süredir popüler olmayan ancak oyuna hızla giren çok modern bir araba. Yeni arabanın görünümüne ek olarak, yakıt ikmali sürecini desteklemek için elektrik santralleri inşa edildi. Diğer bazı öğeler de güncellenecektir. Ayrıca artık filonuz için daha fazla yönetici kiralayabilirsiniz.

BİR TIR DÜNYASI

Truck Simulator USA, onlarca popüler kamyon ve treyler markası sunuyor. Buradaki arabalar çoğunlukla Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika’dan. Neredeyse gerçek sürümlerin tam bir kopyası ile özel ayrıntılarla tekrarlanırlar. Hepsinin plakaları ve menşe ülkenin ulusal bayrağı var. Teslimat hızı, modelleri ve hacimleri mağazadaki fiyatlara göre değişiklik göstermektedir.

FARKLI GÖREVLER

Bu bir kargo oyunudur, bu nedenle asıl göreviniz kargoyu güvenli bir şekilde teslim etmektir. Taşınan eşyalara ve kat edilen mesafeye bağlı olarak uygun tazminat alırsınız. Bu oyundaki nesneler, arabalardan, büyük arabalardan, benzinden evlere kadar inanılmaz derecede farklı; …

ABD Kamyon Simülatöründe iki tür araç vardır: kamyonlar ve römorklar. Öğe çeşitliliğine bağlı olarak, doğru araba modelini seçmeniz gerekir. Elbette, yönetimlerinin bazı temel farklılıkları olacaktır. Oyunun en zor kısmı beklenmedik dönüşlerden veya dar, engebeli yollardan geçmek. Toplu araçlarla, büyük bir tonaj için aynı miktarda kargo ile her hareketinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Lütfen öğeyi hedefine ulaştırmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

KALICI MAKİNE GÜNCELLEMESİ

Özel veya büyük eşyaları taşımak için yüksek kaliteli arabalara sahip olmanız gerekir, bu nedenle arabanızı geliştirmek son derece önemlidir. İki yükseltme seçeneğiniz var; Biri kendinize yeni arabalar almak, diğeri ise arabanın her detayını geliştirmek. Araba ne kadar pahalıysa, o kadar güzel ve taşıyabileceği şeyler o kadar fazladır. Ama ne kadar pahalı olursa olsun bu arabayı, lastikleri, gövdeyi, mekanizmaları vb. boyayabilirsiniz. gibi küçük parçaları da yükseltmeniz gerekir. Bu, arabanızın mükemmel görünmesini sağlayacaktır.

YÜZLERİNDE GERÇEK AMERİKA

Truck Simulator USA grafikleri özenle hazırlanmıştır. Sadece arabalar değil, mallar, dağlık arazi, hava durumu, otoyolun ortasındaki araçlar… bunların hepsi güzel bir şekilde tekrarlanıyor. Tepeleri, otoyolları, çölleri, … güneş, yağmur, kar, şimşek gibi birçok farklı iklime sahip herhangi bir alanı deneyimleyeceksiniz … Buna motor sesinin mükemmel kombinasyonu eklenir. bölgenin sesi ve sesi, hava,. .size unutulmaz bir deneyim yaşatır.

Özellikler:

* Birçok Amerikan kamyon markası
* ABD, Kanada ve Meksika
* Farklı iklim bölgeleri: çöl, kar, dağlar, şehir
* Geliştirilmiş kontrol (direksiyon simidi, düğmeler veya sanal direksiyon simidi)
* H-shift ve debriyajlı mekanik şanzıman
* Gerçek motor sesleri (V8, Cummins vb.)
* Taşınacak çok sayıda römork
* Çok oyun

Advertisement
culu mod ve kariyer modu
* Araçlarda görsel ve mekanik hasarlar
* Yeni hava sistemi (kar, yağmur, güneş…)
* Sosyal medya sayfalarımızda yeni kamyonlar veya özellikler talep edin!

Truck Simulator USA MOD Özellikleri:

sınırsız para
arabaların kilidi açıldı
Reklam yok

Truck Simulator USA’yı nasıl indirip kurabilirim?

Önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil cihazınızın ayarlarına gidin, “Güvenlik”i ve ardından “Bilinmeyen kaynaklar”ı tıklayın.

DATA / OBB nasıl kurulur?

Oyunun .ZIP (OBB) arşivine tıklayın, ardından “Çıkart…” seçeneğini seçmeniz gereken bir liste göreceksiniz.
Yolun başına gidin ve “Android” klasörüne, ardından obb klasörüne tıklayın.
Sağ alt köşedeki “Paketi Aç” simgesine tıklayın.
Bundan sonra program birkaç saniyeden birkaç dakikaya kadar sürebilen arşivi açmaya başlayacak, paketi açma işlemini göreceksiniz. Bittiğinde, aşağıda bir bildirim göreceksiniz:

Şimdi programı açın ve keyfini çıkarın.

Son sözler

En Yüksek Kamyon Simülatörü ABD deneyimi. Bu oyunu oynayarak birçok yeni şey keşfedebilirsiniz. Oyunda ayrıca kamyon şoförleri hakkında daha fazla bilgi edinecek ve hayatta birçok yeni şey öğreneceksiniz. Bu dünya çok geniş ve bilmediğimiz birçok şey var. Kamyona binin ve bugün bizimle keşfedin!

 


Truck Simulator USA Evolution HİLELİ MOD APK v
4.0.9 İNDİR
 

Truck Simulator USA Evolution HİLELİ MOD APK v
4.0.9 İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün