Survival Fire Battlegrounds HİLELİ MOD APK v İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

Survival Fire Battlegrounds HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


Survival Fire Battlegrounds

Resimler:

Free Survival: Fire Battlegrounds Battle Royale, Battle Royale hayranlarının seveceği klasik bir üçüncü şahıs dövüş oyunudur. Oyuncular bir karakter seçebilir ve ardından kıyafet seçimi ve bazı görünüm değişiklikleri ile bir kişiselleştirme seçeneği sunulur. Geleneksel olarak, tüm manipülasyonlardan sonra karakter, tüm rakiplerini yok etmesi ve hayatta kalan son kişi olarak kalması gereken geniş bir alana düşer. Burada bir bilgisayar rakibiyle tanışmak, kullanıcıları ve gerçek rakipleri eğitmekle ilgilidir.

Advertisement

Yoğun savaş alanlarında diğerlerine katılın

Battle Royale, oyuncunun farklı durumlarda her zaman mükemmel tepki vermesini veya mutlak uyarlanabilirlikle hareket etmesini gerektiren karmaşık bir karışımdır. Bu ana oyun modu iken, oyuncu diğer modlarda atmosferi değiştirebilir ve takım arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirebilir. Kapsamlı içerik etkileyici ve herkesin dövüş kariyerleri boyunca arkadaşlarıyla en vahşi ve en kaotik savaş alanlarından keyif almasını sağlıyor.

KOMİK KURALLARLA OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği, insanların boyut, hız ve silah algılarını çeşitlendirmeyi amaçlayan oyuna önemli bir ektir. Seçtiğiniz rejime bağlı olarak, insanları rahatlatmak veya onlara yeni duygular vermek için BR’nin kuralları veya atmosferi farklı olacaktır. Her moddaki ödül sistemi de farklı ve zengindir ve her zaman herkese heyecan verici oyunların keyfini çıkarması için gerekli öğeleri veya ekipmanı sağlar.

DIŞTAN KONTROL VE ÇEVREYE DİRENÇ

Survival Fire Battlegrounds’daki oyun modu sorunlarına ek olarak, oyuncunun çevre ile etkileşimi veya kontrolü en ince ayrıntısına kadar gerçekçi. Bu, savaşa girmek ve takım arkadaşları için gereksiz yere ölmek yerine daha akıcı veya taktiksel hareket etmelerine yardımcı olur. Kahramanlarla birçok etkileşim de birçok yönden eğlenceli ve etkilidir, bu nedenle herkes en zor durumlardan geçerken her zaman en iyi keşifleri yapar.

EK EĞLENCE EKİPMANI

Haritada rastgele ortaya çıkma, tehlike veya avantajla karşı karşıya kalan oyuncular için sonsuz eğlence sağlar. Oyuncular ayrıca savaş performanslarını çeşitlendirmek için silah, ekipman, zırh ve daha fazlasını değiştirerek benzersiz savaş oyun stillerini kişiselleştirebilirler. Oyunun süresine bağlı olarak, herkes ödüller için savaşırken atmosferi iyileştirmek için savaş alanlarına kademeli olarak daha tehlikeli ekipmanlar teslim edilecek.

BÜYÜK ÖDÜL KOLEKSİYONLARI İÇİN ÇALIŞIN

Sisteme dahil olan günlük görevler, her şeyi mükemmel bir şekilde yaparak oyuncu atmosferini bir sonraki seviyeye taşımak için harika bir ektir. Hayatta Kalma Yangın Savaş Alanları da bu faktörü, insanları yetersiz donanıma sahip olsalar bile sürekli olarak gelişmeye veya en zor savaş alanlarına uyum sağlamaya teşvik etmek için kullanır. Diğer içerik veya mücadelelerdeki ödüllerin çoğu aynı zamanda eğlenceli ve yaratıcıdır, ayırt edici karakterlere sahiptir veya herkes için uygun bir koleksiyon oluşturur.

MÜKEMMEL BİR OYUN DENEYİMİ İÇİN GÜZEL GRAFİKLER

Oyunla birlikte gelen yüksek kaliteli 3D grafikler, her şeyin gerçek olduğu mükemmel oyun

Advertisement
deneyiminin en önemli öğesi veya en önemli özelliğidir. Ayrıca, zorlu savaşlarda bile herkesin en tutarlı deneyime sahip olmasını sağlamak için birden fazla motor optimizasyonu ile mükemmel görseller içerir. Savaş alanının tadını çıkarırken, oyuncuyla her teması daha eksiksiz ve etkili kılmak için küçük nesneler dikkatlice işlenir.

Survival Fire Battlegrounds, herkese arkadaşlarıyla çok eğlenceli anlar yaşatmayı amaçlayan sonsuz, eğlenceli, hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur. Ayrıca, hızlı aksiyon türünde farklı zevklere sahip olsalar bile herkes için benzersiz bir deneyim veya duygu yaratmak için içeriği derin ve sürekli genişliyor.

Özellikler:

* Büyük bir savaş alanına girin ve arkadaşlarınızla ve diğerleriyle birlikte hayatta kalmak ve kazanmak için rastgele ekipmanlarla diğer oyunculara karşı savaşın.
* Eğlenceli ve aksiyon dolu ekstra oyun modları, oyuncuları yoğun BR’den kurtarırken aynı zamanda başarıları için büyük ödüller kazanır.
* Sürükleyici ortamla etkileşime giren orijinal kontroller, oyuncuların savaş alanında ilerlemesinde taktik unsuru artırıyor.
* Geniş ekipman alanları, takım arkadaşlarına ayak uydurup farklı durum ve alanlarda savaşırken oyuncuların deneyimini çeşitlendirir.
* Derin gelişim ve potansiyele sahip heyecan verici bonus sistemleri, oyunculara çeşitli görevleri mükemmel bir şekilde gerçekleştirmeleri için ilham verir.

 


Survival Fire Battlegrounds HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

Survival Fire Battlegrounds HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün