Snakeio Fun Snake io Games HİLELİ MOD APK v İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

Snakeio Fun Snake io Games HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


Snakeio Fun Snake io Games

Resimler:

Snake.io, gerçek oyuncularla rekabet etme ve çevrimdışı oynama özelliğine sahip “snake”in başka bir versiyonudur. Bu oyunda PvP olmayacak. Oyuncular savaşmak yerine rakiplerinden mümkün olduğunca fazla yemek yemelidir. Büyüme, rakipleri sıkıştıracak ve onları gıda açısından zengin alanlardan uzaklaştıracak. Ancak yukarıdakilerle yüzleşmemeye dikkat etmelisiniz.

Advertisement

Aksiyon oyunlarından sıkıldıysanız ve rahatlamak için basit oyunlar oynamak istiyorsanız, Snake.io – Fun Addicting Arcade Battle .io kaçırmamanız gereken ilginç bir oyundur. Bu arcade, klasik arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz ve oyundaki en büyük solucan olmaya çalışabileceğiniz benzersiz çevrimiçi etkinliklerle geliştirilmiştir. Bu sevimli ve sevilen atari oyununda daha uzun süre dayanmak ve liderler tablosunun zirvesine çıkmak için bu yeni rekabetçi sürümü tamamlayın. Bu oyun size basit bir oyunla çok eğlenecek.

BU SÜRÜMDEKİ GÜNCELLEMELER

Snake Game, oyunculara daha etkileyici ve eğlenceli bir deneyim sunmak için yeni bir sürümle geri döndü. Etkinlikler Oyuncuların keşfetmesi için yeni evcil hayvan yarışları eklendi ve yılanın kafası istedikleri evcil hayvanın şeklini alabilir, bu da oyuna daha fazla oyuncu çekmeye yardımcı olur. Ek olarak, oyuncuların hedeflerine ulaşmaları için onları motive etmek için ilerlemelerini takip etmelerini sağlamak için yeni bir etkinlik liderleri panosu güncellendi. Yeni eklenen yılan derileri daha çeşitlidir ve oyuncuların yılanlarının görünümünü daha benzersiz hale getirmek için seçmelerine ve değiştirmelerine olanak tanır. Snake.io ayrıca birkaç küçük hatayı düzeltti ve daha akıcı ve eğlenceli bir oyun deneyimi için bunları optimize etti.

BENZERSİZ BAĞIMSIZ KLASİK OYUN

Daha amatör bir tasarıma sahip olan Snake.io, oyuncular için daha hızlı ve daha parlak bir deneyim sunuyor. Kontroller ayrıca oyuncular için daha sezgisel ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yeni sürümde yukarıda bahsedilen yeni güncellemeler sayesinde oyun eski sürüme göre daha rekabetçi ve ilgi çekici. Ayrıca oyuncular bu oyunu internet bağlantısı olmadan oynayabilir veya daha fazla sorun yaşamamak için canlı etkinliklerle çevrimiçi oynayabilir. Geniş bir yemek alanından kayıyorsunuz ve yılanınızı daha hızlı büyümesi için yemeğe yaklaştırıyorsunuz. Yılanınızın uzunluğu sınırsız olabilir, bu nedenle eski puanınızı ve diğer oyuncuların puanlarını geçmek için mümkün olduğunca çok yemeye çalışmalısınız.

ÜCRETSİZ OYUN OYUNU

Diğer birçok oyuncuyla çevrimiçi maçlar oynayacak ve yılanınızın başka bir oyuncuyu yenebileceğini göreceksiniz! Ayrıca yüksek puanları geçmek için arkadaşlarınızı rekabetçi seviyelere davet ederek ve arkadaşlarınızı oyununuzu yüksek puanlarla geçmeleri için zorlayabilirsiniz. Sadece oyuncu modu değil, oyuncular da ikili oyun modunu oynayabilir, bu da diğer rakiplerle rekabet etmek için arkadaşlarınızı size katılmaya davet ettiğiniz anlamına gelir. Bu yılan oyununun hayranları için harika bir çevrimiçi oyun topluluğudur.

SADE OYUN

Yeni başlayan biriyseniz, ana menüdeki yılan kontrol talimatlarına bakabilir ve ustaca oynamak için dikkatlice okuyabilirsiniz. Oyunda renkli topları daha uzun yapmak için yiyen yılanınızı kontrol ediyorsunuz. Yılanınız başka bir yılandan daha uzunsa, ekstra puan kazanmak ve yılanınızın uzunluğunu artırmak için onu öldürebilirsiniz.

OYUN AĞIRLIĞI

Snake.io’yu Android cihazınızda akıcı ve basit bir oyunda yüksek performansla oynayacaksınız. Ayrıca oyunun dokunmatik kontrol sistemi, oyuncuların yılanı daha kolay hareket ettirmesine ve daha fazla yemek yemesine yardımcı oluyor. Boss yılanlarla savaşmak ve sıralama puanları için rekabet etmek için canlı etkinliklere katılabilirsiniz. Heyecan verici yeni etkinlikler, oyun

Advertisement
cuların katılması ve keşfetmesi için her ay güncellenir. Oynaması tamamen ücretsizdir ve dikkatinizin dağılmasını ve savaşların sonucunu önlemek için reklamları silebilirsiniz.

Özellikler:

Klasik yılan oyunları
* Yemleme alanında kayın ve yılanınızı büyütmek için yiyin
* Snake oyununun eğlenceli bir io versiyonu
* Old School Snakeio oynayın ve yüksek puanınızı geçmeye çalışın

Ücretsiz çok oyunculu oyunlar
* Çevrimiçi liderler panosu * Yılanınızın diğerlerini yenebileceğini görün!
* Yüksek puanınızı geçmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun
* İkili oyun modu * Yan yana oturun ve birbirinizle yarışın
* Hayranlarımızın yılan oyunlarıyla tanışın ve çevrimiçi topluluğa katılın

Ücretsiz bağımlılık yapan oyun
* Herhangi bir cihazda yüksek performanslı oyunlar oynayın
* Pürüzsüz oyun ve mobil joystick ile .Io oyunu
* Snake.io ücretsizdir veya reklamları silebilirsiniz!
* YouTube’da çevrimiçi oyunlar izleyin ve en iyi yayıncılardan püf noktaları öğrenin

Doğrudan Operasyonel Önlemler
* Diğer yılanlarla ve patron Snake Ayo ile savaşın
* Yüksek puanlar için liderler tahtasında arkadaşlarınızla yarışın
* Her ay benzersiz görünümlerle eğlenceli yeni etkinlikler

 


Snakeio Fun Snake io Games HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

Snakeio Fun Snake io Games HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün