Shadow Knight Ninja Game War HİLELİ MOD APK v 1.15.3 İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

Shadow Knight Ninja Game War HİLELİ MOD APK v 1.15.3 İNDİR

Google ADS
Advertisement


Shadow Knight Ninja Game War

Açıklama:
Shadow Knight Ninja Game War – Shadow Knight’ı kontrol edin ve dünyanızı Harmony’nin parlak dünyasını ele geçiren ve tüm hayatınızı karartan, Harmony dünyasını sürekli gölge savaşlarına dönüştüren çöken karanlıktan kurtarın. Gölge şövalyeleri ve komutanları ile savaşlarda yeteneklerinizi gösterin, benzersiz dövüş becerileri ve yeteneklerinizle onları yok edin. Her seviyede canavarları yok ederek dünyanızı karanlıktan kurtarın. Yeni ekipman, yeni gelişmiş yeteneklerle istatistiklerinizi artırın ve parçalanan ve dünyanın ışığını alan ölümsüz karanlığı alt edin.

Advertisement

Öykü / Game of Thrones
Burada, Shadow Knight’da Android oyuncuları, tüm farklı ırkların uyum içinde yaşadığı inanılmaz Harmony dünyasını keşfedecekler. Ancak bir gün karanlığın güçleri cehennemin derinliklerinden çıkıp dünyaya karşı amansız bir savaş başlatır. Karanlık yavaş yavaş toprakları kaplarken, canavarları yenmek ve ait oldukları yere göndermek size kalmış – büyük güçlere ve sorumluluklara sahip bir gölge şövalyesi -. Kötü canavarlar, dev patronlar ve inanılmaz savaş görevleri sizi bekliyor.

Asaların ve canavarların rengi olmayan gölge şekilleri olduğu, benzersiz gölge görselleriyle sürükleyici bir yandan kaydırma oyununa katılın. Cehennemin canavarlarını atlatmak ve yenmek için çevikliğinizi ve birçok güçlü saldırınızı kullanın. Pürüzsüz hareketler ve ilginç fizik ile oyundaki ilginç aksiyon öğelerinin keyfini çıkarın. Birçok seviyeden geçin ve birçok zorluğa hazır olun.

Kendinizi ilginç ve eğlenceli bir hack and slash aksiyon oyununa bırakın. Dikkatinizi tamamen çekecek güçlü ve heyecan verici oyun hikayelerini keşfedin. Oyunun tadını çıkarmak için çok çeşitli silahlar ve eşyalar kullanın. Kahramanınızın becerilerinden en iyi şekilde yararlanmak için yeni güçlerin ve yeteneklerin kilidini açın. Liste uzayıp gidiyor.

OYUN GEÇMİŞİNDEN ÇIKIŞ
Daha önce, Armonika adlı güzel, devasa bir dünyada, insanlar, orklar vb. birçok kısa ömürlü ırk dahil. Ama bir gün, uçurumun dibinden hırs yükseldiğinde, her ırktan insanı bir trajedi vurdu. günahın karanlığında görünmek için. Bu sadece dünya için trajik bir nimetti. Güzel dünyayı kurtarmak ve bu talihsizlikle başa çıkmak için, Kara Şövalye oyuncusu (gururun somutlaşmış hali), parlak dünyaya şeytani düşmanlık getiren barbar canavarlar ve insan ordularıyla canlı olarak savaşmalıdır. Barışçıl bir kara şövalye gibi onlarla şiddetle savaşalım.

Karanlık bir fantezi dünyası bağlamında aşırı kafa kesme – insan toplumunun acımasız yaşamının somutlaşmışı; Bazı barbarlar hala yasanın etrafında dolaşıyor ve bizde aşırı bir korku duygusu bırakıyor. Oyuncular, örneğin birçok arazi türünü keşfedecekler; B. Dağlara tırmanın, nehirlerin üzerinden atlayın, … dünyaya ışık ve mutluluk bulmak için her şeyi yaşayın. Bu barbarca karanlığın ardındaki gerçeğin sırlarını ortaya çıkarın.

BENZERSİZ OYUN ÖZELLİKLERİ
Oyuncular, 1 saniye bile siyah ekran olmadan oyuncularla çevrili sonsuz fantazi ölüm savaşlarına dalacaklar. Ve o gölgenin etrafında, rüya gibi güçler saklanıyor, benimle savaşmak için bir fırsat bekliyor. Oyuncular antik ağaçlar, zindanlarla dolu zindanlar, kanlı şehirler arasında gezinmek zorunda kalacaklar … hayaletlerden daha fazlası, çok başlı canavarlara sahip ölümsüz yaratıklar, bizi yiyecekmiş gibi bükülen çevik iskeletler veya daha korkunç bir fantezi dünyasına girmek. Ana görevimiz, dünyanın trajik kaderini değiştirmek için yok edilen mahkumlarla savaşmak ve süper güçleri fethetmek.

Yüzlerce elementten en güçlü silahları, teçhizatı ve rünleri toplayın, ardından diğer şövalyelerden daha güçlü ve farklı olmak için oyuncunun gölge şövalyesini tamamen kişiselleştirin. Tüm yeteneklerinizi gösterin, bunlar çılgın tuhaflar olsa da, onları yenebileceğinizi düşünüyorsanız, bir denemelisiniz. Belki bir gün bu saldırılar bize çok yardımcı olur. Dünyanın kaderi sana ait ve sen de dünyanın tanrısı olarak dünyayı sonuna kadar koruyorsun.

GÖREVLER
En çekici ödülleri almak için ödülü kazanmayı bitirmeli, tüm görevleri tamamlamalıyız – bunlar büyüklük ve ihtişamla onurlandırılmak için başa çıkmamız gereken 100’den fazla başarıdır. Görevleri tamamlamak, güzel armonika dünyasına ışık bulmamıza yardımcı olacak değerli taşları, enerjiyi ve anahtarları toplamamıza yardımcı olacak.

Enerjinizi bulmalısınız çünkü bu enerji kaynağı her adımda yanımızda taşıdığımız bir silahtır. Ve bu, her oyuncunun kazanıp kazanmayacağına karar vermenin anahtarıdır. Zaferde çok kan kaybetmemek için düşmanı yenmek, sağlığınızı tüketmek ve gerekli saldırıları zamanında planlamak sorunuyla karşı karşıya kalmalısınız. Yol boyunca bir hedef belirlemeliyiz.

İstediğiniz zaman çevrimdışı oynamanın keyfini çıkarın
Bundan bahsetmişken, Shadow Knight çevrimdışı oyuna ek olarak Android oyuncularının mevcut oyunlardan tam anlamıyla yararlanmasına izin verecek. Her yerde, her zaman sürükleyici bir mobil oyun deneyimine geçiş yapın. Sadece oyun oynamak için etkin bir Wi-Fi bağlantısı aramanız veya mobil veriyi açmanız gerekmez.

Ücretsiz oynayın
Tüm ilginç özelliklerine rağmen, oyun tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında keyfini çıkarması için hala ücretsizdir. Dolayısıyla ilgilenenler için Google Play Store’dan ücretsiz olarak kolayca edinebilirsiniz.

Oyunun değiştirilmiş sürümünü girin
Aynı zamanda, Android oyuncuları, oyunun değiştirilmiş versiyonu sayesinde Shadow Knight ile daha fazla ilgileneceklerdir. Burada, oyun deneyimini geliştirmek için sınırsız para, silinmiş reklamlar ve kullanışlı modlar ile kilidi açılmış oyunlar sunuyoruz. Tek yapmanız gereken Shadow Knight Mod APK dosyasını indirmek, talimatları takip etmek ve işiniz bitti. Bağımlılık yapan hack ‘n’ slash oyununun keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarın.

Advertisement

Shadow Knight: Ninja Shadow War RPG Savaş Oyunları modu güvenli mi?
Shadow Knight: Ninja Shadow War RPG Savaş Oyunları Modu, yazılım kötü amaçlı yazılımdan koruma seviyemiz tarafından kontrol edildiğinden ve herhangi bir sızıntı tespit edilmediğinden %100 güvenlidir. Antivirüs seviyeleri şunları içerir: AOL Active Virus Shield, avast !, AVG, Clam Anti-Virus, vb. Kötü amaçlı yazılım motoru, düşman programlarımızı hedefler ve onları sınırlamalarımıza göre sıralar. Yani Shadow Knight: Ninja Shadow War RPG Dövüş Oyunları Hileli sitemizde çalışan APK %100 güvenlidir.

Özellikler:

* Aşırı oyun
Bu karanlık fantezi dünyasını keşfetmek için favori ninja savaşçınızı veya gölge savaşçınızı seçerek bu ninja dövüş oyununu bir hack and slash oyunuyla deneyimleyin. Koşarak, tırmanarak, zıplayarak birçok zorlu arazi türünü keşfedin, çözülmesi gereken ilginç bulmacalar var!

* Macera Fantastik Ninja Oyunu
Ninja savaşçınızla birlikte yer alacağınız sonsuz karanlık fantazi gölge savaşlarına kendinizi kaptıracaksınız. Deneyimli bir ninja, güçlü bir savaşçı veya seçkin bir samuray gibi şehirleri, ormanları, zindanları keşfedin. En kötü düşmanları ve güçlü patronları yenmek ve gölge efsaneleri olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın!

* Şık bir şekilde hazırlanın
Yüzlerce eşyadan silah, teçhizat ve rün toplayın, ardından ninja savaşçınızı diğer savaşçılardan farklı kılmak için tamamen kişiselleştirin. Maceraya katılın ve en çılgın savaşları yaratın çünkü şövalyeniz sizin tarzınız!

* Basit güncelleme
Siz giderken, gölge savaşçılarınız hala eğitim alıyor ve onları seviyelendirmek için kaynak topluyor. Döndüğünüzde daha da güçlenecekler, yeni seviyeler kazanacaklar ve yeni beceriler kazanacaklar. Savaşa hazır güçlü bir ninja savaşçıları ekibi oluşturun ve eğitin!

* Görevleri tamamlayın ve ödüller kazanın
Yapılması gereken çok iş var, mümkün olduğunca çok ödül almak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Her zaman 100’den fazla başarı olduğunu unutmayın. Taşlar, enerji, anahtarlar vb. Getirdiğiniz görevleri tamamlayın ve ödüller kazanın!

 


Shadow Knight Ninja Game War HİLELİ MOD APK v
1.15.3 İNDİR


Shadow Knight Ninja Game War HİLELİ MOD APK v
1.15.3 İNDİR


Shadow Knight Ninja Game War HİLELİ MOD APK v
1.15.3 İNDİR


 

Shadow Knight Ninja Game War HİLELİ MOD APK v
1.15.3 İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün