Gangster Crime HİLELİ MOD APK v İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

Gangster Crime HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


Gangster Crime

Resimler:

New Gangster Crime, dev bir durum haritası üzerinde hareket özgürlüğüne sahip üçüncü şahıs bir savaş oyun

Advertisement
udur, her zaman yapılacak işler vardır. Kovalama, ateş etme, çeşitli operasyonlar yürütme, silah edinme, görevleri yerine getirme, birçok orijinal dahil olmak üzere çeşitli araçları kullanma vb. Böylece GTA benzeri oyunların hayranları şehrin sokaklarında kendi kanunlarını hazırlarken çok eğlenecekler. Suç çetelerinin çok sayıda etki alanına bölünmüş oyuncular, yalnızca yerleşik kuralları çiğnemekle kalmamalı, aynı zamanda bundan en iyi şekilde yararlanmalıdır.

Oyun, tropikal bir iklime ve iyi gelişmiş bir altyapıya sahip modern bir metropolde geçiyor. Bu tür yerler her zaman bu alanları kontrol etmek isteyen çeşitli güçleri çekecektir. Kahramanınız – genç ve cesur bir gangster – bir istisna değildir.

Şehir birkaç büyük suç çetesi arasında bölündü. Her birinin kendi güçlü yönleri ve şehir tarafından fethedilen bölgeleri vardır. Düşmanlarla savaşmak için farklı beceriler öğrenmeniz, oyun dünyasında arkadaşlar edinmeniz, kendi kabilenizi oluşturmanız, yeni bölgeleri fethetmeniz ve mevcut olanları savunmanız gerekiyor.

Fethetmek istediğiniz bölgede çeşitli görevleri tamamlayın ve yeni benzersiz mekaniklerin kilidini açın. Ödül olarak saygı ve popülerlik alacaksınız. Fethedilen bölgedeki binaları restore edin ve iyileştirin, ekonomiyi geliştirin. Bu, oyunda kazanmanızı sağlar.

Advertisement

Ayrıca kaynaklar elde etmenize ve benzersiz bir oyun deneyimi yaşamanıza olanak sağlayacak birçok ek görev vardır. Bazı görevler çok tehlikeli olabilir çünkü düşman bölgesine gitmeniz gerekecek. Dikkatli olun, bir kez başkasının topraklarında sokak hayatının tüm zorluklarıyla karşılaşacaksınız. Yeraltındaki yaşam her zaman gerçek bir aslan gibi davranmanızı gerektirir: güçlü, dikkatli ve zeki olun. Günlük ödülleri unutmayın, faydalı hediyeler almanıza yardımcı olacaklar. Her gün ödülleri toplayın ve son ödülü kaçırmayın.

 


Gangster Crime HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

Gangster Crime HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün