One Way The Elevator HİLELİ MOD APK v İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

One Way The Elevator HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


One Way The Elevator

Resimler:

One Way, belirli bir bölgede doğmuş bir çocuk rolünü oynayarak uzaya uçma hayalinizi sürdürüyor. Etrafınızda yaşayan tüm kasaba halkı korkutucu görünüyor. Ancak, inanılmaz derecede kibarlar ve her zaman hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak ilginç önerilerde bulunuyorlar. Daha fazla hikaye olacak, arızaların yerini daha ilginç makineler alacak. Yeşil kürelerle uzaya gidip mucizeler mi yaratacaksınız?

Advertisement

BAŞARISIZ UÇUŞLARDAN DAHA FAZLA TASARIM YARATIN

Tek yönlü bir uzay aracı yaratmanın küçük zevkleriyle başlayalım. Oyuncular bu arabayı tamamlamak için birden fazla plana ihtiyaç duyacaklar ve inşa edildiğinde ve uçuş testlerinde kullanıldığında bazı zorluklarla karşılaşacaklar. Makara sizi uzaya güçlü bir fırlatma için enerji depolayan uzun bir kulenin yanından geçirir. Kaç tasarımınız var? Beklendiği kadar başarılı olacaklar mı? Bunu yapmak için uzay arkadaşınızdan daha fazla motivasyon alın!

YEŞİL KÜREDEN YAKIN ENERJİ

One Way ile tasarladığınız araba tamamen serbest bırakıldığında aktif hale gelecektir. Bu enerji güzel yeşil kürelerde depolanır. Oyuncular arabayı bulmak için saatlerce arabanın arkasında oturmak zorunda. Çevredeki alanı, çantayı, kutuyu veya herhangi bir mermiyi gizler. Arabayı yükleyip yeni zirvelere çıkarmak için onları bulabilirseniz faydalı olur. Taleplerini yerine getirmeniz durumunda topun sahiplerinin onları size teslim edeceğini unutmayın.

DAHA FAZLA DENEYİM ALMAK İÇİN İNSANLARLA KONUŞUN

Karşı tarafta, binalarda ilginç bir Tek Yönlü uzay yolculuğunda karşılaşacağınız insanlar var. Bu topraklarla ilgili gizemli hikayelerle onlarca göz size dönüyor. Buluşma yeri, insanların mutant yaratıklarla yaşadığı yerdir. Hayalinizdeki gezi ile ilgili kaliteyi buldunuz mu? Konuşmaya devam edin ve arkadaşlarınızdan yardım alın!

HAYALLERDEN GERÇEĞE KISA BİR YOL

Gelecek sürümlerde, One Way tuhaf tasarım, benzersiz içerik ve daha iyi kalite sunmaya devam edecek. Bu heyecan verici hikayeyi deneyimlediğinizde uzay gemisi hayalleriniz ve özlemleriniz gerçek olacak. Onlarca gizemli misafir size daha fazla sohbet deneyimi yaşatacak. Arabayı çalıştırmak için her seviyede enerji topunu bulmak için aramaya başlayın! Tasarım geliştirmeden daha fazlasını elde edersiniz.

Advertisement

Özellikler:

* Birçok arkadaşınızın yardımıyla uzaya uçma hayalinizi gerçekleştirin ve başarısız uçuşlardan deneyim kazanın.
* Araba koleksiyonunuza yeni, daha benzersiz tasarımlar ekleyin ve daha modern arabalar yaratmaya başlayın.
* Oturduğunuz eski arabayı korumak için her katta parlak yeşil küreler toplayın.
* Oyundaki diğer karakterlerle tanışın ve cihaz için enerji topları bulmak için onlardan yardım alın.
* Eşsiz grafikler ve üst düzey sistem müziği ile kendinizi yaratıcı bir alana bırakın.

Tek Yönlü Asansör modu özellikleri:

Sınırsız para

Tümünün kilidi açıldı

Tek Yön Asansörün son sözleri

Kısacası, One Way: The Elevator çok zengin bir oyun ve birçok güzel şey içeriyor. Beyninde bir maceraya hazır mısın? Hemen bu oyunu indirin ve hayatın renklerinin tadını çıkarın.

 


One Way The Elevator HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

One Way The Elevator HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün