Mr Bullet – Spy Puzzles HİLELİ MOD APK v4.4 İNDİR

Mr Bullet Spy Puzzles HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


Mr Bullet Spy Puzzles

Resimler:

Mr Bullet – Spy Puzzles (Kilidi Açılmış) – süper ajan olarak hareket ettiğiniz ve nasıl hareket edeceğiniz fizik ve oyun salonları unsurlarına sahip bir bulmaca oyunu, çünkü asıl göreviniz dünyayı kurtarmak olacak ve bu sadece tamamlamak. bir nevi yeryüzündeki herkesin düşmanını yok eder. Ancak, düşmana ateş etmek işe yaramaz, her atış planlanmalı ve düşünülmelidir, çünkü mühimmat miktarı sınırlıdır ve olayların seyri her tetikleyiciye bağlıdır. Hikaye görevlerine ek olarak, aynı casuslara karşı gücünüzü test etme fırsatınız var, bu da oyun

Advertisement
u daha eğlenceli hale getiriyor.

Mr. Bullet – Lion Studios tarafından yayınlanan Casus Bulmacalar. Bu, aktivite kategorilerine göre sıralanmış ve şu anda geçen hafta 2. sırada yer alan bir oyun ürünüdür. Taraftarlardan daha fazla hane gelirse, önümüzdeki hafta birinciliği alabilir. Bu, Lion Studios’un beklenen başarısıdır. Daha önce Happy Glass ve Cash, Inc. Fame & Fortune Game gibi son derece popüler oyun ürünlerini piyasaya süren bu ürünler, ün ve başarı kazandı ve üreticiler için güçlü bir konum kazandı.

Epik bulmaca atış oyunu

Kardeşleri gibi Mr. Bullet – Spy Puzzles, bu tür atari yapboz oyunlarına uygun oldukça basit grafiklere sahiptir. Oyuncu buna çabucak alışacak ve bunun oyunu kolaylaştıran türden bir grafik olduğunu hissedecektir. Bu özellik sayesinde bulmacalar daha net olacaktır. Neşeli renkler ve sahneler, oyuncuların onları uzun süre yeniden yaşamaktan bıkmaması için tasarlandı. Mümkün olduğu kadar çok aşamayı tamamlamak için öğle yemeği molasında veya tembel bir Pazar günü bile yaklaşık 5 dakika harcayabilirsiniz. Genel olarak, bugün harika grafikler ve zorlu oyun arasında ilginç bir seçim. Mr Bullet – Casus Bulmacalar (MOD, Sınırsız Para / Bilet / Yıldız) Oyunun seyri çok basittir, bu yüzden çabucak ustalaşacaksınız. Bunu bir çocuk bile bir saniyede anlar. İlk önce bir kahraman, casus veya efsane ararsınız. Her isimle, dünyanın zararlı hedefini yok etmek için savaşmalısın. Rakibiniz, zombiler gibi doğaüstü güçleri olanlar, ninjalar gibi dövüş sanatları kötü adamları ve hatta rakip gruplardan casuslar da dahil olmak üzere inanılmaz derecede çeşitli ve güçlü olacak. Bir nişancı olacaksınız, av tüfeğinizi haritada önceden tanımlanmış düşmanları vurmak için kullanın. Yangınla mücadelede dikkate alınması gereken iki faktör vardır. İlk olarak, engellerin zorluğuna bağlı olarak top sayısı farklı seviyelerle sınırlıdır. Endişelenmeniz gereken ikinci şey, haritanın size sunduğu zorluktur.

Hepsini yok edin ve dünyayı kurtarın!

Küreniz ışığı yansıtan mekanizma ile aynı. Bu, duvara çarptığında başka bir yöne fırlatılabileceği anlamına gelir. Bilardo oynamak gibi çalıştığını görebilirsiniz ancak Bullet Speed ​​ile çok daha hızlı uçuyor. Engellerin arkasına saklanan rakibi yenmek için lütfen topun doğru açıya çarpması için zaman tanıyın. O zaman rakipleriniz daha da güçlenecek; Kendi yetenekleri olacak. Silahlara ek olarak, el bombaları da size yardımcı olacaktır.

Özellikler:

Süper bir ajan olun ve tüm düşmanlarınızı alt edin

İlk olarak, Mr Bullet’te Android oyuncuları heyecan verici bulmaca maceralarına başlayabilir, süper bir ajan olabilir ve dünyayı şeytani planlarından kurtarmaya çalışırken tüm kötü adamları yok edebilir. Harita üzerinde özgürce hareket etmenizi ve yalnızca atış hareketleriyle meşgul olmanızı sağlayan diğer nişancı oyunlarından farklı olarak oyun, bir taktik nişancı oyunu ile oyunculara daha ferahlatıcı ve benzersiz bir yaklaşım sunuyor.

Oyunda farklı görevler ve zorluklar

Mr Bullet, size yardımcı olmak için Android oyuncularına farklı konumlarda gerçekleşen ve benzersiz bir ayarı olan birçok farklı oyun içi görev sunuyor. Dünyayı kurtarmak için son savaşlarda çeteleri, suçluları, zombileri ve hatta uzaylıları yenerken birinci sınıf bir süper casus ve ajan olarak oynayın.

Farklı oyun seçenekleriyle zengin ve bağımlılık yapan bir oyuna kendinizi kaptırın. Düşmanları yok etmek ve inanılmaz atışlar yapmak için çevrenizi kullanın. Rehineleri tehlikeli durumlardan kurtarın, düşmanları masumlara zarar vermeden yok edin ve daha fazlasını yapın. Zorluğu artan çeşitli görevler yeteneklerinizi test edecek.

İlginç parametrelerle benzersiz seviyeleri keşfedin

Bu arada, siz benzersiz yerleri keşfederken ve yeni görevleri tamamlarken, Mr. Bullet oyun

Advertisement
cuları da sürekli değişen çevre ayarlarına erişebilecek. Bununla birlikte, her görev ve seviye, avantajınız için kullanabileceğiniz benzersiz nesne ve öğe düzenleriyle özel ayarlara sahip olacaktır.

Düşmanlara isabetli bir şekilde ateş ederken mermi sayısına dikkat edin. Düşmanlarınızı her an ezebilecek mermiler, tehlikeli patlayıcılar ve ağır variller kullanarak her seviyede özel bulmacaları çözün. Bir sonraki seviyeye geçerken düşmanlarınızı etkili bir şekilde yok etmek için benzersiz bir zincirleme reaksiyon oluşturun.

Gerçek oyun fiziği, her çekimi inanılmaz derecede bağımlılık yapar

Oyunu daha ilginç hale getirmek için Mr Bullet, Android oyuncularının kendilerini gerçek fizik aracılığıyla harika bir oyuna tamamen kaptırmalarına da izin veriyor. Ancak, çekiminizin başarılı olması için birçok temel unsur gerekir. Düşmanları etkili bir şekilde yok edin, ateş hızına, atışlarınızın süresine ve çevredeki nesnelere dikkat edin. En az sayıda atış kullanın ve mermi sayısından en iyi şekilde yararlanın. Her seviyede üç yıldızlı tencere ve özel ödüllerin kilidini açın.

Arkadaşlarınız ve çevrimiçi oyuncularla heyecan verici bir oyunun tadını çıkarın

İlgilenenler için oyun ayrıca dünyanın her yerinden oyuncular için ilginç bir çevrimiçi oyun sunuyor. Bu, Mr Bullet’i arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla istediğiniz zaman oynayabileceğiniz anlamına gelir. En iyi ajanlarla rekabet ederken çılgın çok oyunculu PvP maçlarıyla karşılaşmaktan çekinmeyin. Birbirinizle eğlenceli senaryolarda savaşın ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarın.

Bay Bullet MOD’un özellikleri:

sınırsız para
Deri Kilit Açık

Son sözler

Bay Bullet’i çok seviyorum. Her seviye sadece yaklaşık 10 saniye sürer, bu nedenle oyun fazla zamanınızı almaz. Bu oyunda otobüste, molada veya bir fincan kahve ile rahatlayabilirim. Casus ajanların görevleri geleneksel atış oyunları kadar stresli olmasa da, yine de size “baş ağrısı” ve baş dönmesi verebilirler. Bay Bullet’imizi (MOD Kilitsiz) kullanmak, istediğiniz tüm kostümlerin kilidini açabileceğiniz büyük miktarda paraya sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

 


Mr Bullet Spy Puzzles HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

Mr Bullet Spy Puzzles HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün