Legend amp Heroes Nonstop Combo HİLELİ MOD APK v İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

Legend amp Heroes Nonstop Combo HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


Legend amp Heroes Nonstop Combo

Resimler:

Dashero: Sword & Magic (Roguelite Offline ), mükemmel grafikler, yüksek dinamikler, sonsuz oyun

Advertisement
ve ayrıca iyi düşünülmüş bir dövüş sistemi ile sizi memnun edecek harika bir dövüş oyunudur. kahramanın gelişimi. Bu, oyunda yer alan birçok dövüşçüden biri olabilir. Her biri hem savaş hem de uzun menzilli silahları kullanabilir. Hangi burada çeşitli büyüler şeklinde yapılır. Bu, tehlikeli rakiplere ve onların dev patronlarına karşı en etkili askeri operasyonları yürütmenizi sağlar. Oyuncuların kendilerinin karakterlerini ve becerilerini test etmek ciddi bir sınav olacak.

Okçuluk becerilerinizi gösterme zamanı! Asla hayal etmediğiniz büyülü bir ülkede inşa edilmiş yaramaz bir zindan tarama ve okçuluk oyunu olan Legend of Heroes’da yolunuzu açın. Bu yüksek oktanlı bağımlılık yapan okçuluk oyununda mega güçlü çapraz yaylar kuşanın, iki elli kılıcınızla düşmanları ezin, istatistiklerinizi geliştirin ve canavarları vurun!

Okçularınızı kullanarak canavarlardan canavarları vurarak zindandan zindana sürün! Her biri kendi oyun mekaniğine sahip güzel ve benzersiz yeni dünyaları keşfedin! Bu sürünen zindanda sonsuz dalgaların tadını çıkarın! Diğer okçuluk veya okçuluk oyunlarından farklı olarak, düşmanları havaya uçurmak için sihir örebilir ve oklarınızla yüzlerine vurabilir ve iki elli kılıcınızla onları delebilirsiniz! Geri çekil Green Arrow … Şimdi sıra sende!

Özellikler:

* YAKIN VE MESAFE: Elinizdeki tüm silahları kullanıyor musunuz? Bu oyun! Okçu gibi uzaktan ateş edin, sihirbaz gibi sihir kullanın veya iki elli kılıcınızı bir savaşçı olarak kullanın!
* İNTERAKTİF ORTAM: Alanı kendi avantajınıza kullanın! Düşmanlara kutular gönderin ve onlara ek kritik hasar verin! Haritayı gönlünüzce keşfedin; sonuçta burası bir zindan! Fazladan ganimet bulun!
* BENZERSİZ ÖZELLİKLER: Her oyunda özel beceriler kazanmadıkça yaramaz bir insan yaramaz değildir! Becerilerden birini seçin: zincir vuruşu, kafa vuruşu, yıldırım okları ve daha fazlası!
* BASİT VE SEZGİSEL KONTROLLER: Hareket etmek için ekranı tutun ve ateş etmek veya ateş etmek için bırakın * Boşsanız endişelenmeyin! Bu basit bir zindan tarama oyun

Advertisement
udur.
* YAYINIZI SEÇİN: Her biri kendi güçlü ve yeteneklerine sahip dokuz farklı okçudan birini seçin!
* Magic Shoot: Öyleyse neden orada dursun? Düşmanlarını kesmek için iki elli kılıcını ve düşmanlarını kesmek için tekerleğini kullan! Canavarlar güçlü olabilir … ama oklar dizlerine çarpana kadar bekle!
* KİMİNİ YOK ETTİĞİNİZE BAKIN: Hangi okçuluk arkadaşlarını yenmen gerektiğini ve hangi okçuluk arkadaşlarını yenmen gerektiğini görmek için liderler panosuna git! Kaç kişinin senden daha kötü yaptığını gör!
* YETENEK Ağaçlarını UYGULAYIN: Becerilerinizi geliştirin ve oyunu daha hızlı ve daha kolay hale getirin! Oklarınız, okçularınız ve iki elli kılıçlarınız için düzenli hayranlar edinin!
* BOYUTLARINIZI ÖNERİN: Silahlarınızı çok güçlü yapın ve onlara bu yaramaz zindanda size yardımcı olacak benzersiz yetenekler verin!

 


Legend amp Heroes Nonstop Combo HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

Legend amp Heroes Nonstop Combo HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün