Gallery Coloring Book amp Decor HİLELİ MOD APK v İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

Gallery Coloring Book amp Decor HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


Gallery Coloring Book amp Decor

Resimler:

Galeri: Boyama kitabı ve manzara – benzersiz bir oyun stiline sahip sıra dışı bir arcade puzzle oyunu. Burada oyuncu, kahramanın harap bir evi donatmasına ve içini bir sanat eserine dönüştürmesine yardımcı olur. Evin binalarını onarmak için, kullanıcının çeşitli eşyalar satın almasına izin veren yıldızlara ihtiyacınız var. Yıldızları almak için boyama sayfalarını tamamlamanız gerekiyor. Resimleri boya ile doldurmak için oyun

Advertisement
cular bir numara ile bir gölge seçmeli ve boyayı tuvale uygulamalıdır. Renklendirme işlemi birçok olumlu duygu verir ve sizi tüm gün boyunca iyi bir ruh hali ile doldurur.

KOMİK BİR HİKAYE GELİŞTİRME

Galerinin ana karakteri, işini seven ve sevgilisiyle yeni bir hayata başlamak için sıkıcı işinden vazgeçmek zorunda kalan bir sanatçı. Hikaye ilerledikçe, oyuncu rahatlatıcı ve zarif boyama görevleri yaparak eski terk edilmiş konağı restore etmelidir. Tüm villa daha sonra birkaç farklı bölgeye ayrılır ve birçok iç mekan ve yapı, restorasyondan önce bir bölge için optimizasyon gerektirir.

RENKLİ DALIŞ ANLARI

Oyuncular, her alanın veya odanın yapımında ilerlemeye çalışırken oyun boyunca çeşitli boyama görevlerini tamamlamalıdır. Oyuncular parlak ve göz alıcı şaheserler yaratmak için en sevdikleri tüm renkleri kullanabildikleri için içeriği de basit ve özgürlük dolu. Oyuncunun imajı ne kadar güzel olursa, şimdi evde daha fazla parça ve mobilyayı restore ettiği için o kadar fazla ödül alacaktır.

ÜCRETSİZ BİR EV YARATIN

Evdeki her etkileşim, oyunculara renk veya genel tasarım dahil olmak üzere yeni stiller oluşturma konusunda birçok fırsat sunar. Galeri, oyuncuların dekorasyondan önce karar vermek için hayal güçlerini kullanmalarını sağlayan geniş bir seçim sistemi sunacak. Her şeyden önce her şeyin kendine has bir güzelliği var ve bu da oyuncunun köşkü dekore ederken yaratıcılığını büyük ölçüde harekete geçiriyor.

KARAKTERİNİZ KARAKTERİNİZ

Karakter kişiselleştirme, oyuncuların NPC’lerle etkileşime girmesi veya konakları keşfetmesi için de ilginç bir zamandır. Özel etkileşimleri ayrıca oyunculara pek çok sürpriz ve sıradan, eğlenceli ve dinamik görünen favori animasyonlar sunuyor. Ayrıca oyuncular, karakteri her zamankinden daha güzel yapan cömert ödüllerde başka birçok kostüm bulabilirler.

KOMİK BİR HİKAYE GELİŞTİRME

Kişisel hayatının dramatik ve ilgi çekici hikayesi, oyunun rahatlatıcı ve bağımlılık yapan oynanışıyla mükemmel bir uyum içinde. Galeri, oyuncuların kahramanın kişiliğini ve geçmişini daha iyi anlamasını ve hatta başkalarına açılıp onların arkasındaki hikayeleri keşfetmesini istiyor. Ayrıca, zamanla oyuncular, her zaman birçok sürpriz ve dokunaklı hikayeler getiren daha fazla yeni karakterle tanışacaklar.

BENZERSİZ VE GÜÇLÜ 3D GRAFİKLER

Oyun yukarıdaki klasik içerikle sınırlı kalmayacak, ancak oyuncuların kendilerini her sahneye tamamen kaptırmalarını sağlayan canlı ve göz alıcı bir 3D grafik sistemine sahip. Parlaklığı ve rengi ayarlama yeteneği de mükemmeldir ve oyun

Advertisement
cuların malikaneyi dekore ederken en iyi deneyimi yaşamaları için birçok benzersiz ve görkemli anlar yaratır. Grafikler, kahramanın hayatında birçok yeni kapı açacağı için oyunculara birçok sürpriz de yaşatacak.

Galeri ana teması olarak resim kavramını kullansa da, oyuncuları heyecanlandırmak ve memnun etmek için ev dekorunun unsurlarını bir araya getiriyor. Ayrıca, alışılmadık hikayeler ve NPC’lerle etkileşimler, oyuncuların onun özünden zevk alması için çok şey açacak.

Özellikler:

* orijinal oyun: boyama kitabı ve ev tasarımının bir kombinasyonu * gerçek tasarımcılar için yaratıcı oyun
* Boyamak için yüzlerce güzel resim
* Farklı tanımlayıcı sanat stilleri: geometrik sanat, sade sanat, piksel sanatı, düşük poli sanat
* Farklı dekorasyon seçenekleri
* konak ve karakterlerin benzersiz 3D grafikleri;
* Rahatlatıcı resimleri yeniden boyayın;
* düzenli güncellemeler

Galeri Boyama Kitabı ve Dekor Özellikleri MOD:

Sınırsız yıldız
Sınırsız para
sınırsız enerji
Sınırsız amplifikatör

Modu kullanmadan önce talimatları izleyin
Çekilişin sonunda oyun otomatik olarak sona erecektir. Sadece oyunu yeniden başlatın

 


Gallery Coloring Book amp Decor HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

Gallery Coloring Book amp Decor HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün