Construction Set HİLELİ MOD APK v İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

Construction Set HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


Construction Set

Resimler:

İnşaat Seti – Yapıcı Oyunu Tatmin Edici (MOD, Sınırsız Para) – bu oyunda bir kurucuyu 3D olarak bir araya getirmeniz gerekiyor. Parçaları almak için kutuyu açın ve blokları talimatlara göre birleştirin. Dahil olmak üzere 14’ten fazla set: Özgürlük Anıtı, Orta Çağ Kulesi, Antik Roma, vb. Oyunda ayrıca 200’den fazla parça modeli var, bunları bir araç oluşturmak için bile kullanabilirsiniz!

Advertisement

BİNA MODELLERİNİ KAPATIN

Yapıcı Set, oyuncuların belirli binaları inşa etmek için mekanik araçlar kullandığı bir inşaat simülasyon oyunudur. Yüksek teknolojili bir tamirci rolünde, oyuncu, oyunun size aşina olmayan ve yönetilmesi zor olan bölümleriyle uğraşmak zorundadır. Aslında teknisyen, birçok tuğla binayı bir araya getirmekle görevlendirilmiş bir çocuktur. Oyun B iki oyuncu için tasarlanmıştır. Yeni oyuncular ve profesyonel oyuncular, oyunu oynama seviyelerine göre sınıflandırılır.

KARMAŞIK PROJELERİN İNŞAATI

Yaratıcılık, bu oyunun tüm seviyelerinde başarının anahtarıdır. Bu nedenle, zor seviyeler için şaheserler yaratmak için tüm becerilerinizi kullanmanız gerekir. Oyuncular, her projeye uygun farklı tuğla türleri kullanabilirler. Ayrıca oyundaki ana binalar arasında evlerin, çitlerin ve kule yapılarının inşası yer alıyor. İşi halletmek için ekrandaki tüm basit talimatları izleyin.

ÖZEL ALTIN ​​PAKETLERİ AÇIN

Her seviyeyi tamamladıktan sonra yükselir; Oyuncu, oyunun her seviyesi için ödüllendirilir. Ek olarak, oyuncular inşaatı geciktirmemek için tüm operasyonlarda her zaman çevik olmalıdır. Aslında, zor görevler her zaman daha yüksek teknoloji gerektirir ve oyuncuların bu görevlerde başarılı bir şekilde ustalaşması gerekir. Her bina tamamlandıktan sonra oyuncu, karmaşık binaları hızlı bir şekilde inşa etmenize yardımcı olacak özel bir altın seti açar.

EĞLENCE KOLEKSİYONLARIYLA YARATICILIĞINIZI KEŞFEDİN

Yapı Seti, oyunculara kapsamlı bir görev sistemi sağlar ve oyuncuların birçok farklı model oluşturması gerekir. Oyuncu, Özgürlük Heykeli, Battlefield, Medieval Tower veya Space Ship Interior gibi koleksiyonları tamamlarken her zaman eğleneceksiniz. Oyuncular, karmaşık yapıların bitiş çizgisine ulaşmak için becerilerini kademeli olarak geliştirmelidir.

3B GRAFİK ARAYÜZ

Oyun, oyunculara akıcı görseller sağlayan keskin bir 3D arayüz ile tasarlanmıştır. Tüm tuğlalar ve detaylar 3D model şeklinde yapılmıştır. Kullanıcı dostu arayüz sayesinde bu oyunda herkes yetenekli bir mimar olabilir. Ayrıca 3D modeller her zaman oyunculara yöneliktir ki modellere takılıp kalmasınlar. Bu nedenle oyuncular kurulum kısmını bulmaya çalışmalı ve projelerini tamamlamak için doğru konuma getirmelidir.

Bu oyunun inşaat yapmayı sevenler için uygun olduğunu söyleyebiliriz; düşündüğünden daha eğlenceli. Saatlerce eğlenmek için benzersiz seviyelerde rahatlayın.

Özellikler:

* Oyun, oyunculara saatlerce bağımlılık yapacak oyun tarzı bir simülasyon sağlayacak 100’den fazla farklı görev sunuyor.
* Gerçek iş makinelerinden alınan gerçek ses efektleri sistemi, oyunculara gerçek bir deneyim yaşatır.
* Hem yeni başlayanlar hem de profesyonel oyuncular için hızlı oyun modları sunar.
* Canlı görev sistemi, yetenekli bir mimar olmak için sınırsız oyun ve şantiye modifikasyon desteği sunar.
* Oyuncular, basit bir oyun tarzında çeşitli sanat şaheserleri yaratmak için basit ekran talimatlarını izleyerek 3B modeller oluştururlar.

Yapıcı için MOD özellikleri:

sınırsız para

Yapıcı hakkında son sözler

Gerçek hayatta Lego oynarken olduğu gibi, yapı taşları oynarken neredeyse sürekli endişe duymazsınız: blokları kaybetme korkusu yok, kullanım sırasında bloklara zarar gelmesi korkusu yok, temizlik … Şimdi tek yapmanız gereken konsantrasyonu izlemek, düzenleme sürecinin tadını çıkarmak ve hayal gücünüzü serbest bırakmak. Oyundaki Lego sanal ama kendi dünyanızı yaratmanın keyfi gerçek.

 


Construction Set HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

Construction Set HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün