Ambers Airline High Hopes HİLELİ MOD APK v İNDİR ⋆ ApkKurdu.com Mobil Modlu Ve Hileli apk

Ambers Airline High Hopes HİLELİ MOD APK v İNDİR

Google ADS
Advertisement


Ambers Airline High Hopes

Resimler:

Amber’s Airline – High Hopes, ilginç hikayeler ve durumlarla dolu eğlenceli zaman yöneticileriyle tanınan GameHouse ekibinin yeni bir projesi. Bu sefer kahramanı, uçuş görevlisi olarak çalışan Amber adında bir kız olacak. Daha doğrusu öyle olmak istiyor ama şimdilik sadece havayolunun bir çalışanı. Sınavları geçmesi, kıskanç rakiplerin üstesinden gelmesi ve yol boyun

Advertisement
Advertisement
ca birçok sorunu ve zorluğu çözmesi gerekecek.

Amber’s Airline – High Hopes – Arcade Manager Android Oyunu Ana karakter Amber kızı. Her zaman bir uçuş görevlisi olmayı hayal etti ve şimdi bu hayali gerçek oluyor. Bunu yapmak için, oyuncu karakterin eğitim almasına ve havayolunda bir iş bulmasına yardım etmelidir. Daha sonra uçuş sırasında yolculara yardım etmek için elinden geleni yapacaktır. Böylece herkes memnun oldu, çok şey yapabildi, en zor durumlardan kurtuldu. Tüm kullanıcıların 60 ilginç seviyesi ve iki düzine mini oyunu vardır.

Kendinizi hazırlayın ve yeni uçuş oyununda Amber Hope’a veda edin!

Delicious, Fabulous ve Heart’s Medicine’in yaratıcıları GameHouse, kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayacak yeni bir zaman yönetimi macerasına sahip!

Amber’s Airline – High Hopes’ta bir uçuş görevlisinin nefes kesici hayatını deneyimleyin.

Snuggford Havayolları’nda uçuş görevlisi olmak isteyen Amber Hope ile tanışın. Amber, erken yaşlardan itibaren dünyanın dört bir yanındaki egzotik yerlere uçmayı hayal etti. Ancak, seçkin hostes ekibine katılmadan önce sınavlarını geçmesi gerekiyor. Kolay olmayacak ve yardımınıza ihtiyacı olacak.

Özellikler:

* Gerçekten güzel bir aşk ve kayıp hikayesiyle kendinize hayran kalın.
* 60 seyahat seviyesi ve 30 ekstra zorlu seviye ile uçun
* 6 eşsiz yerde dünyayı keşfedin ve havalimanı yaşamının perde arkasına bakın.
* Uçuşun tüm yönlerini kapsayan 18.000 oyun oynayın: kayıttan güvenliğe, valizlerden pasaportlara, güvenlik gösterilerinden yolcu hizmetlerine.
* Muhteşem yeni videolar için kapatın
* Gerçek bir hostes olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin – inişler ve çıkışlar
* Amber’in günlüğünü “açın” ve oyun hedeflerini tamamlayarak gizli düşüncelerini öğrenin
* Elmaslar kazanarak Amber’in günlüğünü kişiselleştirin ve bunu seyahat çıkartmaları ve çeşitli kapaklarla kendiniz yapın

Ambers Airline High Hopes hakkında son sözler

* YENİ! * Tek bir abonelikle tüm orijinal GameHouse hikayelerinin keyfini çıkarın! Üye olduğunuz süre boyunca sevdiğiniz tüm hikaye oyunlarını oynayabilirsiniz. Eski hikayeleri canlandırın ve yenilerine aşık olun. Bütün bunlar GameHouse Original Stories’e abone olarak mümkündür. Bugün abone olun!

 


Ambers Airline High Hopes HİLELİ MOD APK v İNDİR
 

Ambers Airline High Hopes HİLELİ MOD APK v İNDİRAdvertisement

Advertisement


 

Advertisement
Makale altı Google Ads
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*/ defined( 'ABSPATH' ) || exit; // Exit if accessed directly do_action( 'TieLabs/after_main_content' ); TIELABS_HELPER::get_template_part( 'templates/footer' ); ?>

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün